Tábor

Letní tábor dorostu 2021

Téma: Mluvící balík

Termín: 27. 7. – 7. 8. 2021

Místo: Dvůr Králové nad Labem / Dubenec

Věk: 8 – 16 let

Cena: Cena za jedno dítě: při přihlášení a zaplacení do 16. 5. – 2700 Kč / do 30. 6. – 3000 Kč. Sleva pro dva sourozence je 500,- z celkové částky. Je možné dostat příspěvek od pojišťovny.

Storno poplatky: Do 15 dnů před táborem – 800 Kč, do 5 dnů před táborem – 1800 Kč. Storno poplatky jsou úhrada plateb a nákupů, které jsou již provedeny a jsou rozpočteny na jedno dítě.

Kontakt na hlavního vedoucího: Vojtěch Zálešák 702 056 005 vojtazalesak@seznam.cz

Přihlášky a platby: Řádně vyplněnou přihlášku i platbu odevzdejte organizátorům tábora nejpozději do 30. 6. 2021. Peníze je možné zaplatit na účet 2101901392 /2010. Do poznámky napište jméno dítěte nebo dětí, za které platíte. Přihlášku je možné odevzdat taktéž osobně Katce Zatloukalové (734 320 282), nebo naskenovanou zaslat na adresu kacaz@seznam.cz

Jak náš tábor vypadá?

Tábor je inspirován knihou Geralda Durrella Mluvící balík. Děj knihy se odehrává v bájné zemi Mytologii a vypráví příběh tří dětí, které pomohou obyvatelům této země v boji proti baziliškům.

Tábořiště Dubenec se nachází 5 km od Dvora Králové ve východních Čechách. Webové stránky tábořiště zde.

Ladíme se (modlitby vedoucích)

Vstávat a cvičit s písní na rtech

Smýváme zbytky snů z očí

Posilníme se ranní pastvou

Uklízíme si své pelíšky

Vyprávíme si příběhy

Učíme se přežít v divočině

A znovu na pastvu

Odpočinek ve stínu

Odpolední dobrodružství

A ještě jednou na pastvu

Táborákujeme

Dýcháme

Spinkáme

Hlídáme

Vybavení táborníků:

Velký batoh na všechny věci (tašky přes rameno a kufry jsou velmi nepraktické, děti se s nimi těžko vláčí), malý batoh na výlet, spacák, karimatka, PET-lahev s pitím, oblečení dle potřeby, plavky, pláštěnka, holínky, sandále, pevné boty na sportování, hygienické potřeby, ešus a lžíce (může být i plastová miska), hrneček (plecháček nebo plastový), Bible, kapesní nožík (pokud bude chtít něco vyřezávat), svačinu na cestu, opalovací krém, repelent… je možné si také vzít hudební nástroj, který obstojí v přírodních podmínkách

Předchozí tábory

Galerie

Tábory jsou podporovány dotacemi z rozpočtu Statutárního města Olomouce.